»

Lis 05

Jeden krem na wiele potrzeb…

Współczesna kobieta ma coraz mniej czasu dla siebie, a co za tym idzie na pielęgnację i wklepywanie wielu kosmetyków w niemal każdą część ciała. Po trendzie na balsamy pod prysznic, wielofunkcyjnych kremach BB i intensywnie działających maseczkach na noc, nadeszła pora na kremy,które działają na skórę wielowymiarowo!

nivea-krem-uniwersalny-do-twarzy-250ml-5bd9.800x600-s

Uniwersalne kremy do twarzy

Nowoczesne kremy to odpowiedź na potrzeby kobiet, które wieczorem nie mają czasu, by wklepywać w skórę kilku warstw kosmetyków. Co zrobić, gdy twoja skóra jednocześnie potrzebuje mocnego nawilżenia i opóźnienia procesów starzenia? A może rozjaśnienia i odżywienia? Już nie musisz zastanawiać się czy wieczorem postawić na zapobieganie zmarszczek i regenerację, a rano na nawilżenie i ochronę przed UV. Uniwersalne kremy to nie te same kosmetyki co kiedyś – mają naprawdę zaawansowane formuły, które działają na skórę na wielu wymiarach.

Uniwersalny krem do twarzy, który jednocześnie działa na kilka potrzeb skóry to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu oraz dla tych, którzy nie lubią wklepywać w skórę wielu kosmetyków.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>